Álláslehetőségek

A kétszeres Magyar Brands Kiváló Munkáltatói Márkaként elismert Bükfürdő Thermal & Spa® felvételt hirdet az alábbi munkakörök betöltésére:

A kétszeres Magyar Brands Kiváló Munkáltatói Márkaként elismert Bükfürdő Thermal & Spa® újonnan megnyitott BISTRO 1 étterme csapatának élére, gyakorlattal rendelkező KONYHAFŐNÖKÖT keres!

Feladatok:

  • étlap, menü, napi ajánlat tervezése és összeállítása
  • a konyhai feladatok felügyelete, irányítása
  • a higiéniai követelmények maximális betartatása, a HACCP rendszer ismerete és alkalmazása
  • meglévő készletek felmérése, ellenőrzése és a nyersanyagok megrendelése
  • a konyháról kiadott ételek minőségének ellenőrzése mennyiségi és minőségi szempontok szerint egyaránt
  • segédszemélyzet és szakácsok munkájának irányítása, összehangolása, beosztások optimalizálása
  • a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségének és minőségének kontrollja, a technológiai folyamatok betartatása
  • konyhai gazdálkodás a cégvezetés által meghatározott irányelvek alapján
  • vendégekkel való kapcsolattartás, reklamációk és észrevételek kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (szakács szakmunkás vagy vendéglátóipari érettségi)
  • legalább 10 év szakmai tapasztalat
  • számítógépes alapismeretek
  • német és/vagy angol nyelvtudás előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek és munkakörülmények
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes bérezés és juttatások
  • azonnali kezdés 3 hónap próbaidővel

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@bukfurdo.hu e-mail címen lehet.

Adatkezelési tájékoztatónk elérhető a www.bukfurdo.hu honlapon.

Elvárások:

  • érettségi (idegenforgalmi végzettség vagy idegenforgalomban szerzett gyakorlat előny),
  • társalgási szintű, aktív német nyelvtudás (angol és cseh nyelvismeret előny),
  • jó kommunikációs készség, pontos, precíz munkavégzés, vendégközpontú,
  • barátságos személyiség.

  • versenyképes munkabér,
  • hosszú távú, biztos munkahely, színvonalas munkakörnyezet, munkabéren túli juttatások, útiköltség térítés.

Jelentkezés az alábbi elérhetőségeken, fényképes önéletrajz megküldésével:

E-mail: allas@bukfurdo.hu

Postacím: 9740 Bük, Termál krt. 2/A.

További információ az alábbi telefonszámon kapható: +36 30 681 2596, +36 94 558 080

  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • kiterjedt munkabéren túli juttatások, útiköltség térítés,
  • takarító munkakörben igény szerint munkába járás biztosítása,
  • tervezhető munkarend.

További információ az alábbi telefonszámon kapható: +36 30 902 3566, +36 94 558 080

Adatkezelési tájékoztatónk elérhető a www.bukfurdo.hu honlapon